Skip links

Çevirmenler için Smartcat

Profesyonel CAT aracıyla hızlı ve kusursuz çeviri

Ücretsiz Kaydolun

Çeviri Teknolojileri

Çeviri bellekleri, sözlükler, OCR gibi üretkenliği artırıcı araçların yanı sıra mekanik kalite kontrol araçları ve makine çevirisi motorları gibi ek çözümler de tek bir kullanıcı dostu arayüzde.

Verimlilik

Siz sadece çeviri işinize odaklanın! Dosya ve dokümanları alma, yükleme veya geri gönderme gibi vaktinizi alan işleri Smartcat’e bırakın.

İş Birliği

Projedeki diğer çevirmenlerle ve editörlerle aynı ekranda, gerçek zamanlı iş birliği yapabilir; terimleri tartışarak bağlam içi açıklamaları görebilirsiniz.

Dünyanın pek çok yerinden iş alın

Dünyanın pek çok yerinden müşteriler Smartcat’te her hafta 2000’in üzerinde iş ilanı yayınlıyor!

Sistemde ne kadar çok iş yaparsanız arama sonuçlarında o kadar yüksek sıralara yerleşirsiniz ve bu sayede sistemde dil uzmanı arayan müşterilerden daha çok iş alabilirsiniz.

İşlerinizi kendiniz yönetin, ücretlerinizi kendiniz belirleyin ve sadece sizin için doğru olan müşterileri seçin.

  • Bilgi, beceri ve tecrübelerinizi gösteren genel profilinizi oluşturun
  • İş yaptığınız müşterilerden ne kadar çok olumlu geri bildirim alırsanız, size gelen iş tekliflerinin sayısı da o kadar artar

Sorunsuz bir şekilde ödeme alın

Her iş için fiyat verme, tamamladığınız her iş için ayrı ayrı ödeme takibi yapma, muhasebe ve evrak işleriyle uğraşma gibi can sıkıcı işlemlerle vakit kaybetmeden dünyanın her yerindeki müşterilerinizden sorunsuz bir şekilde ödeme alın.

Smartcat, bekleyen ödemelerinizin yanı sıra size, tüm geçmiş ve bekleyen ödemeleri görebileceğiniz, kullanışlı bir ödeme takip ekranı sunar.

Hemen Başlayın

Zamanınızı ve Emeğinizi Boşa Harcamayın

  • Alanın en verimli çeviri teknolojilerini ücretsiz olarak kullanın.
  • Gereksiz işlemlerden kurtulup sadece daha kaliteli metin üretmeye odaklanın.
  • Güvenilir işletmelerin olduğu düzenli bir müşteri portfolyosu oluşturun.
  • Bilgi, beceri ve tecrübelerinizin yanı sıra müşterilerinizden gelen geribildirimleri ve gerçek deneyimlerinizi profilinizde yayınlayın. Profiliniz ne kadar güvenilir ve güncel olursa o kadar çok müşteri kendilerine iş yapmanızı isteyecektir.
  • Dünyanın pek çok yerindeki müşterilerinizden kolaylıkla ödeme alın. Fatura kesme, muhasebe ve gereksiz evrak işleri konusunda artık herhangi bir engeliniz bulunmuyor. Siz sadece çevirinizi en iyi şekilde yapmaya odaklanın, geri kalan tüm işlerle Smartcat ilgilensin.
Ücretsiz Kaydolun

Çevirmen Görüşleri

Çevirmenlerin/Editörlerin Verimliliğini Artıran, Güvenilir CAT Aracı

Smartcat avantajlarından yararlanmak için hemen kaydolun!