Skip links

Smartcat’in Tek Sözleşme, Tek Fatura, Tek Ödeme Avantajı

Mevcut ödeme yönteminizde çoğu zaman her bir serbest çalışan ile ayrı ayrı hizmet sözleşmesi yapmanız gerekebilir.

Smartcat ödeme sistemini kullanmanız durumunda, serbest çalışanların veya hizmet aldığınız çeviri işletmelerinin her biriyle ayrı ayrı sözleşme imzalamanız gerekmez. Smartcat ile tek bir çeviri hizmetleri sözleşmesi imzalarsınız; bu sözleşme gerekli gördüğünüz tüm ödemeleri Smartcat üzerinden gerçekleştirmeniz için yeterli olacaktır.

Ödeme vadelerinizi Smartcat üzerinden kendiniz belirleyebilirsiniz, böylelikle Smartcat öncesinde uyguladığınız ödeme vadelerinizi değiştirmek zorunda kalmazsınız.

İş yaptığınız serbest çalışanlar ve çeviri işletmeleri için kendi belirlediğiniz ödeme vadesi boyunca tamamlanan tüm işlerin ödemesini içeren tek bir fatura ile ödemelerinizi gerçekleştirirsiniz.

Smartcat, iş yaptığınız tüm serbest çalışanlara ve hizmet aldığınız tüm çeviri işletmelerine yapacağınız ödemeleri ve evrak işlerini otomatik hâle getirir. Onlarca serbest çalışan ve çeviri işletmesi ile tek tek sözleşme yapmak zorunda olmadığınızı, her ay serbest çalışanların tümü için tekrarlanan fatura, SMM, gider pusulası, para transferi gibi işlemlerle uğraşmak zorunda kalmadığınızı düşünün!

Serbest çalışanlarınızın ve hizmet aldığınız çeviri işletmelerinin sayısı fazlaysa ve bu sayı her geçen gün katlanarak artıyorsa sadece tek sözleşme, tek fatura, tek ödeme avantajı bile işletmenizi çok daha verimli hale getirecektir.

Smartcat Hakkında

Smartcat, işletmeler ve çevirmenler için çeviri otomasyon teknolojileri sunar, tüm tarafların iletişim kurmalarını ve ortak çalışmalarını kolaylaştırır. Smartcat’in benzersiz özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Ücretsiz CAT Aracı
  • Hiçbir ücret ödemeden sınırsız sayıda kullanıcı açma imkânı (Admin, PM, çevirmen, editör vb.)
  • Dil uzmanlarının aynı dosya üzerinde aynı anda çalışabilecekleri gelişmiş editör ekranı
  • 110.000’den fazla serbest çevirmenin ve çeviri işletmesinin yer aldığı kapsamlı veritabanı
  • Otomatik ödeme sistemi

Yeni nesil çeviri teknolojilerini keşfedin ve verimliliğinizi hemen artırın.

Smartcat’e Hemen Kaydolun